• traktorki chińskie

Glebogryzarki

Oferowany przez nas osprzęt do mini traktorków japońskich spełnia wszelkie oczekiwania klientów, którzy chcą usprawnić pracę związaną z szeroko pojętą uprawą roślin i zależy im na niezawodności wybranych urządzeń. Glebogryzarka do traktorka... Zobacz więcej

Oferowany przez nas osprzęt do mini traktorków japońskich spełnia wszelkie oczekiwania klientów, którzy chcą usprawnić pracę związaną z szeroko pojętą uprawą roślin i zależy im na niezawodności wybranych urządzeń. Glebogryzarka do traktorka jest kompatybilna z maszynami takich japońskich marek jak: YANMAR, SHIBAURA, ISEKI, KUBOTA, HINOMOTO. Glebogryzarka do traktorka sprawdzi się idealnie na wielu zróżnicowanych podłożach i tym samym może być wykorzystywana w:

  • ogrodach,
  • sadach,
  • polach,
  • szklarniach.

Jej zastosowanie uczyni pracę rolnika, sadownika lub ogrodnika prostszą i przełoży się na większe plony, gdyż odpowiednie przygotowanie gleby pod zasiew jest tego gwarancją.

Odpowiednio dobrana glebogryzarka do traktorka optymalnie spulchni lub też wyrówna glebę na problematycznych podłożach – gliniastych lub zbitych. Jej zastosowanie okaże się również pomocne podczas mieszania nawozów z ziemią, przez co odżywcze składniki przedostaną się do głębszych warstw ziemi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą używanego osprzętu do traktorków japońskich, jak i prezentowanymi przez nas modelami tych maszyn.