• traktorki chińskie

Pług do śniegu

Odśnieżanie dużego terenu jest szybsze, prostsze i wygodniejsze, jeśli tylko zastosuje się odpowiednie maszyny i osprzęt. Oferujemy tego typu rozwiązania – traktorki japońskie (m.in. HINOMOTO, ISEKI, KUBOTA, YANMAR) i urządzania pozwalające na ich... Zobacz więcej

Odśnieżanie dużego terenu jest szybsze, prostsze i wygodniejsze, jeśli tylko zastosuje się odpowiednie maszyny i osprzęt. Oferujemy tego typu rozwiązania – traktorki japońskie (m.in. HINOMOTO, ISEKI, KUBOTA, YANMAR) i urządzania pozwalające na ich wykorzystanie w różnych warunkach i okolicznościach.

Pługi do mini traktorków

Pługi są zróżnicowane pod względem szerokości roboczej. Naszym klientom możemy zaproponować pług do traktorka o parametrze, który wynosi 140, 150 lub 160 cm. Tego typu osprzęt jest sterowany hydraulicznie i porusza się w wariancie: lewo-prawo i góra-dół.

Pług do traktorka jest sprzedawany w zestawie z lemieszem, płytą pozwalającą na jego zamontowanie do ciągnika, wężami hydraulicznymi i dwoma siłownikami oraz z rozdzielaczem dwusekcyjnym. Montaż osprzętu jest już wliczony w jego cenę. Polecamy wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania, niezawodne przy niesprzyjającej aurze. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do poznania naszej bogatej i atrakcyjnej cenowo oferty.

Japoński traktorek może przydać się o każdej porze roku, więc zimą nie jest inaczej. Pług do śniegu to dodatkowy osprzęt łatwy w montażu i jeszcze łatwiejszy w użyciu. Z jego pomocą szybkie i skuteczne usunięcie zalegającego białego puchu nie będzie żadnym wyzwaniem. To doskonałe rozwiązanie dla administratorów nieruchomości, służb drogowych oraz osób prywatnych chcących zadbać o ład i porządek w śnieżne dni. Proponujemy Klientom wysokiej jakości rozwiązanie, jakim są pługi do traktorka.

Wydajny pług do śniegu

Chyba wszyscy zgodzimy się, że odśnieżanie samo w sobie nie zalicza się do czynności skomplikowanych. Nie oznacza to jednak, iż nie możemy jej sobie jeszcze bardziej ułatwić, zwłaszcza wtedy, gdy mamy też wiele innych obowiązków. Traktorek japoński przyjdzie nam z pomocą. Trzeba go jedynie uruchomić, usiąść za kierownicą i zrobić co trzeba. Nasze pługi do traktorka pozwolą utrzymać porządek nawet wtedy, gdy za oknami będzie szaleć zima stulecia.