• Categories

  Zakres cen

 • Minikoparka o mini traktorków

  Minikoparka to jeden z wielu rodzajów osprzętu do traktorków japońskich, jaki można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy rozwiązania pasujące do czołowych producentów jak MITSUBISHI, SHIBAURA, HINOMOTO, KUBOTA, ISEKI.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Promocja!
  • Promocja!
  • Promocja!

  Minikoparka to jeden z wielu rodzajów osprzętu do traktorków japońskich, jaki można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy rozwiązania pasujące do czołowych producentów jak MITSUBISHI, SHIBAURA, HINOMOTO, KUBOTA, ISEKI. Mini koparka podłączona do traktorka ogrodowego czy komunalnego pozwala na przygotowanie terenu – wykopów pod zasiew sadzonkami lub krzewami, pod system nawadniający czy też montaż ogrodzenia.

  Minikoparka o dużych możliwościach

  Minikoparka daje możliwość wykonania wykopu o głębokości ok. 2 metrów. Wyróżnia się sporym udźwigiem, nawet przy swych niewielkich rozmiarach. Składane podpory hydrauliczne stabilizują opisywany osprzęt do traktorków, jak i samą maszynę. Łyżka minikoparki obraca się o 180°, co pozwala na swobodne przenoszenie ziemi zgromadzonej na łyżce. Mini koparka jest montowana z tyłu traktorka i sterowana hydraulicznie.

  Proponowany przez nas osprzęt wyróżnia się niezawodnością działania i pasuje do większości mini traktorków od japońskich i innych producentów. Zapraszamy do zakupu.