O nas

Firma ZAMPOL s.c. jest bezpośrednim importerem maszyn rolniczych od 2009 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszukujących alternatywnych rozwiązań w tym sektorze, wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji używanych mini traktorków japońskich (traktorków ogrodniczych, traktorków komunalnych, ciągników sadowniczych).

Oferujemy sprzęt renomowanych japońskich marek o niekwestionowanej jakości oraz niezawodności: HINOMOTO, HONDA, ISEKI, KUBOTA, MITSUBISHI, SHIBAURA oraz YANMAR.

Sprzedajemy wyłącznie sprzęt sprawdzony pod względem technicznym oraz udzielamy gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również nowe urządzenia i osprzęt do mini traktorków (tj. pług do odśnieżania, glebogryzarka do mini traktorka, kosiarka bijakowa do mini traktorka, kosiarka rotacyjna, kosiarka rozdrabniacz, ładowacz czołowy TUR do mini traktorka, kabina ogrzewana do traktorka, przyczepka, skrzynia transportowa, solarko-piaskarka, rozsiewacz nawozu, zamiatarka, kultywator, rębak, minikoparka oraz wiele innych).

Zapewniamy dostęp do oryginalnych części i akcesoriów jak i zamienników do mini traktorków japońskich (opony do mini traktorków, wałki PTO/WOM, zawiesia 3-punktowe, noże do kosiarek i glebogryzarek japońskich, żarówki do traktorów, filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju, filtry hydrauliczne i inne).

Główni producenci sprzedawanych przez nas traktorków:

YANMAR – ceniony na całym świecie producent silników diesel stosowanych w łodziach, statkach, koparkach czy ciągnikach rolniczych (m.in. w ciągnikach John Deer). Producent maszyn rolniczych (traktory, kombajny) i maszyn budowlanych (koparki, generatory, systemy mikrokogeneracji, pompy ciepła). Jest również oficjalnym sponsorem piłkarskiego klubu Manchester United F.C.

KUBOTA – firma powstała w 1960r. w Osace. Obecnie jest to globalny koncern produkujący ciągniki rolnicze, sprzęt rolniczy, urządzenia budowlane, przemysłowe silniki wysokoprężne do maszyn i urządzeń oraz pompy, sprzęt wodnokanalizacyjny i klimatyzacje budowlane. Marka szczególnie popularna w Stanach Zjednoczonych (gdzie ma fabrykę od 1988r.), Kanadzie i Japonii. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, japońskich marek rolniczych.

HONDA – powstała w 1948r. w Tokio, międzynarodowa korporacja produkująca samochody, motocykle, skutery, samoloty, silniki oraz różnego rodzaju maszyny do celów budowlanych, rolniczych i innych. Honda jest jednym z największych producentów silników na świecie – zarówno samochodowych jak i innych.

MITSUBISHI –  powstała w 1870r. w Tokio, obecnie działa na całym świecie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, stoczniowym, zbrojeniowym, chemicznym, farmaceutycznym czy telekomunikacyjnym.

ISEKI – firma powstała w 1926r. w Tokio, specjalizuje się niemal wyłącznie w produkcji ciągników i maszyn rolniczych. Część modeli została wyprodukowana na zlecenie Massey Ferguson i sprzedawane w Europie właśnie pod tą marką. ISEKI sprzedaje swoje produkty m.in. w Niemczech, Belgii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy w USA gdzie współpracuje z frimą AGCO (Massey Ferguson).

HINOMOTO – japoński producent ciągników rolniczych, znany głównie w Japonii, chociaż jego produkty były sprzedawane również pod marką Massey Ferguson, Deutz-Allis czy Simplicity.

SHIBAURA – firma utworzona w 1950r. w Japonii przez Toshiba i IHI. Obecnie należy tylko do IHI, wiodącego producenta silników odrzutowych, agregatów prądotwórczych, maszyn przemysłowych. SHIBAURA specjalizuje się w produkcji urządzeń do pielęgnacji ogrodów i parków (traktorki, kosiarki do trawy, elektryczne nożyce do żywopłotów itp.)
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.