• Categories

  Zakres cen

 • Opryskiwacze do mini traktorków japońskich

  Opryskiwacze do traktorków japońskich to urządzenia służące do rozpylania cieczy lub proszków na polach lub w ogrodach. Opryskiwacz do traktorka jest w tym wypadku mniejszy i lżejszy od innych tego typu urządzeń, gdyż traktorki japońskie charakteryzują się zazwyczaj mniejszymi rozmiarami i mocą silnika.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Opryskiwacz do mini traktorka – charakterystyka

  Oferujemy opryskiwacze polowe i sadownicze do traktorków japońskich o mocy minimalnej 18 KM. Ich konstrukcja jest prosta i niezawodna, a montaż na traktorze – łatwy i szybki. Ponadto, opryskiwacz do mini traktorka, w zależności od modelu, wyposażony jest w różne rodzaje dysz, umożliwiających dokładne i równomierne rozpylanie cieczy. Opryskiwacze mogą być również wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak regulacja ciśnienia, manometry, filtry itp.

  Zawieszany opryskiwacz do traktorka ogrodowego przeznaczony jest do wykonywania zabiegów ochrony roślin i rozprowadzania płynnych nawozów mineralnych w sadach, jagodnikach czy szkółkach.

  Opryskiwacz sadowniczy do traktorka – zalety

  Do zalet opryskiwaczy do mini traktorków zaliczyć można między innymi:

  • precyzję i równomierne rozprowadzanie środka chemicznego: opryskiwacze sadownicze do mini traktorków są wyposażone w różne dysze, które pozwalają na dokładne i równomierne rozpylanie środków ochrony roślin;
  • zwiększenie efektywności pracy: mini opryskiwacz do traktorka pozwala na wykonanie oprysku na większej powierzchni w krótszym czasie. Dzięki temu zwiększysz efektywność pracy przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu;
  • oszczędność środka chemicznego: opryskiwacz do traktorka ogrodowego pozwala na precyzyjne i równomierne rozprowadzanie środka chemicznego, co pozwala na zmniejszenie ilości zużywanego środka;
  • łatwość obsługi: opryskiwacze do traktorków ogrodowych są zazwyczaj łatwe w obsłudze i transporcie;
  • możliwość regulacji: niektóre modele opryskiwaczy do mini traktorków są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak regulacja ciśnienia, manometry, filtry itp., co pozwala na jeszcze lepszą kontrolę i precyzję opryskiwania.

  W naszej ofercie znajdziesz również inny osprzęt do mini traktorków, w tym pługi, zamiatarki, glebogryzarki czy kosiarki. Polecamy także mini traktorki japońskie znanych marek, w tym traktorki Kubota, traktorki Iseki, Mitsubishi czy Yanmar. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprzętu sprawdzonego pod względem technicznym oraz udzielamy gwarancji. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.