• Kategorie

  Zakres cen

  Moc

  Szerokość

  Napęd

  Stan

 • Japońskie Traktorki Kubota - mini ciągniki ogrodowe i sadownicze

  Firma Kubota jest najstarszą i najpopularniejszą marką japońską, zajmującą się między innymi produkcją oraz sprzedażą mini traktorków. Traktorek Kubota świetnie sprawdzi się zarówno w roli osprzętu sadowniczego przy koszeniu czy opryskiwaniu większych areałów, jak i przy cięższych pracach ogrodniczych. Duża rozpoznawalność marki sprawia, że używane traktorki Kubota są często wybierane przez naszych klientów. Kubota zajmuje się produkcją wielu maszyn, takich jak duże i małe traktory, kosiarki samojezdne, koparki, ładowacze i wozidła wyposażonych w silniki własnej produkcji. Traktorki japońskie, w tym pojazdy producenta Kubota, przez wielu uważane są za najlepsze silniki diesla na świecie, które można znaleźć w maszynach także innych renomowanych marek.

  Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

  Traktorki i ciągniczki ogrodowe Kubota – bezpieczeństwo i niezawodność

  Mini traktorki Kubota to szeroka gama modeli do wyboru, od małych traktorków 11-12 konnych po maszyny o mocy 30 KM i większej. W naszej ofercie proponujemy używane traktorki ogrodowe Kubota – urządzenia uniwersalne, wielofunkcyjne i bardzo praktyczne. Zalety japońskich traktorków Kubota doceniane są na całym świecie – mini ciągniki Kubota cechują przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo,
  • niezawodność,
  • ekonomiczne rozwiązania,
  • możliwość wykorzystania w różnych warunkach klimatycznych i roboczych.

  Każdy traktorek Kubota charakteryzuje się prostotą obsługi, spełniając jednocześnie najnowsze normy bezpieczeństwa. Oferujemy ponadto:

  Każdy sprzęt wymaga okresowego przeglądu i serwisu, dlatego w ZAMPOL s.c. oferujemy serwis traktorków japońskich oraz niezbędne części do traktorków japońskich. Proponujemy również osprzęt do mini traktorków,  jak kosiarki, pługi, rębaki czy glebogryzarki. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, sprawdzony pod względem technicznym.