• Kategorie

  Zakres cen

  Moc

  Szerokość

  Napęd

  Stan

 • Japońskie Traktorki Solis - mini ciągniki ogrodowe i sadownicze

  Jeśli poszukują Państwo wytrzymałego i funkcjonalnego sprzętu do prac ogrodowych i sadowniczych, traktorki VST Fieldtrac 927 bądź Solis 26 będą doskonałym rozwiązaniem. Indyjskie mini traktorki Solis i VST cechują się solidnością oraz zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań, które wpływają w znacznym stopniu na komfort i skuteczność pracy. Traktorki Solis idealnie sprawdzą się do prac takich, jak koszenie, wysiew nasion, orka, a zimą do odśnieżania dróg. Traktorki japońskie jak i indyjskie, w tym modele firmy Solis, dzięki małym gabarytom świetnie poradzą sobie również w miejscach o niewielkiej przestrzeni, jak wąskie ścieżki czy aleje.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Mini traktorki Solis – wysoki komfort pracy

  Ciągniki Solis to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Jakość traktorków gwarantowana jest dzięki wyposażeniu ich w japońskie silniki Mitsubishi. Traktorki Solis posiadają ponadto wspomaganie kierownicy oraz napęd 4×4. Dostępność specjalnego ogumienia zapewnia, że traktorki Solis świetnie sprawdzą się także w trudnym terenie czy na przykład na zadbanej trawie. Traktorek Solis posiada również zapas mocy wystarczający do obsługi wszystkich maszyn przeznaczonych dla mini ciągników, jak kosiarki, pługi czy opryskiwacze.

  Modele mini traktorków wyprodukowane przez Solis są przygotowane do wielozadaniowej pracy. Nasz asortyment jest jednak dużo bardziej rozbudowany. W ofercie ZAMPOL s.c. dostępne są także:

  Oferujemy również części do traktorków japońskich, gwarancyjny i pogwarancyjny serwis traktorków japońskich oraz osprzęt do mini traktorków. Posiadamy własne, profesjonalne zaplecze serwisowe oraz zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze i szkolenie w obsłudze zakupionego towaru.