• Kategorie

  Zakres cen

  Moc

  Szerokość

  Napęd

  Stan

 • Japońskie Traktorki Mitsubishi - mini ciągniki ogrodowe i sadownicze

  Mitsubishi to jedna z marek, która najkrócej zajmuje się produkcją ciągników. Traktorek Mitsubishi na tle innych japońskich traktorków będzie się wyróżniał przede wszystkim niską ceną. Będzie to również dobry wybór dla osób z mniejszym budżetem lub kupujących swój pierwszy mini traktorek japoński. Mimo niewielkiego (w porównaniu z innymi firmami) doświadczenia, nie przeszkodziło to japońskiej marce Mitsubishi w wyprodukowaniu różnych traktorków, z silnikami 3 i 4 cylindrowymi. Wśród wielu młodszych modeli klienci mają do wyboru małe gabarytowo, używane mini traktorki Mitsubishi o dużej mocy, idealnie nadające się do prac w sadach, a także podczas zimowych prac przy odśnieżaniu. Duże traktorki Mitsubishi bez problemów dzięki napędowi 4×4 mogą konkurować z polskimi 30-stkami.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Mini traktorki i ciągniki Mitsubishi – wielozadaniowe i wytrzymałe

  Wszystkie oferowane przez nas modele traktorków Mitsubishi łączą w sobie kompaktowe rozmiary przy jednoczesnej wysokiej mocy silnika. Niezawodność i pewność maszyn rolniczych Mitsubishi sprawia, że sprawdzą się one doskonale przy wielu zadaniach. Łącząc w sobie wytrzymałość i kompaktowość, mini traktorki Mitsubishi sprawdzą się w każdych warunkach, zarówno podczas prac polowych czy plantacyjnych, jak i w służbach komunalnych. Zapewniają bezpieczeństwo i wygodę kierowcy, wydłużony czas bezawaryjnej pracy, a w przypadku usterki – prostą i szybką naprawę.
  Jako bezpośredni importer mini traktorków japońskich oraz maszyn rolniczych z Japonii oferujemy ponadto:

  Zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis traktorków japońskich oraz dostęp do części do traktorków japońskich. Proponujemy także osprzęt do mini traktorków, w tym kosiarki, pługi, rębaki, glebogryzarki. Nasza oferta skierowana jest do ogrodników, rolników posiadających małe gospodarstwa, firm zajmujących się pielęgnacją ogrodów, a także zarządców centrów handlowych, biurowców czy parkingów oraz hobbystów ogrodnictwa i hodowców.