• Kategorie

  Zakres cen

  Moc

  Szerokość

  Napęd

  Stan

 • Japońskie Traktorki Yanmar - mini ciągniki ogrodowe i sadownicze

  Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem firmy Yanmar, traktorek tego producenta będzie idealnym rozwiązaniem. Firma Yanmar jest jedną z najstarszych marek produkujących japońskie mini traktorki. Przedsiębiorstwo to istnieje od 1912 roku. Bardzo duże doświadczenie pozwoliło marce Yanmar zdobyć popularność oraz zyskać wielu zadowolonych klientów. Ta japońska firma produkuje w dużej mierze mini traktorki, ale też produkty takie jak ładowarka, koparko-ładowarka, minikoparka itp. W naszej ofercie znajdują się traktorki japońskie wielu znanych marek, w tym mini ciągniki oraz używane traktorki Yanmar.

  Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

  Mini traktorki Yanmar – prostota i funkcjonalność

  Mini ciągniki marki Yanmar charakteryzują się solidnością wykonania i skutecznością w użytkowaniu. Dzięki ich zastosowaniu wszelkie prace rolnicze oraz ogrodowe przebiegają szybko i sprawnie. W ZAMPOL s.c. gwarantujemy najlepsze dostosowanie mini traktorków Yanmar pod konkretne potrzeby klienta. Oferujemy maszyny używane, dlatego zapewniamy profesjonalny serwis traktorków japońskich przed zakupem, a także serwis pogwarancyjny maszyn.

  Mini traktorki Yanmar charakteryzują się kompaktową budową i sprawdzą się przy różnych pracach w ciągu całego roku. Pozwalają na wykonywanie prac takich jak odśnieżanie, nawożenie czy kopanie. Traktorki Yanmar wyposażone zostały w mechanizmy ułatwiające pracę, jak wspomaganie kierownicy dzielone hamulce czy duże koła, umożliwiające poruszanie się po trudnym terenie. Mini traktorki Yanmar wyróżniają się solidnością, prostotą obsługi i dużą wydajnością. Oferujemy ponadto:

  W ZAMPOL s.c. polecamy także niezbędne części do traktorków japońskich. Proponujemy również osprzęt do mini traktorków,  jak kosiarki, pługi, rębaki czy glebogryzarki. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, sprawdzony pod względem technicznym. Profesjonalnie doradzamy w wyborze i szkolimy w obsłudze zakupionego towaru, a sprzęt dowozimy własnym transportem na terenie całego kraju.