• Kategorie

  Zakres cen

  Moc

  Szerokość

  Napęd

  Stan

 • Japońskie Traktorki Shibaura - mini ciągniki ogrodowe i sadownicze

  Jeśli interesuje Państwa traktorek Shibaura, w ZAMPOL s.c. polecamy ciekawe modele tej marki. Mini traktorki japońskiej firmy Shibaura to tańsze wersje Yanmara. Od 1993 roku te dwie znane marki wspólnie wyprodukowały kilka modeli traktorków m.in. serię AF. Dzisiaj firma Shibaura znana jest przede wszystkim z produkcji silników oraz z fabryki ciągników w Holandii. Traktorki i mini ciągniki Shibaura występują w różnych mocach i wybierane są przede wszystkim do małych i średnich gospodarstw, gdzie klienci poszukują prostych, a zarazem bardzo wytrzymałych traktorków. Kupując traktorek Shibaura warto go wyposażyć dodatkowo w glebogryzarkę oraz specjalnie dopasowaną do modeli japońskich kosiarkę. Zarówno modele mini ciągników, jak i osprzęt do mini traktorków dostępny jest w firmie ZAMPOL w szerokim asortymencie.

  Wyświetlanie jednego wyniku

  Traktorki japońskie Shibaura – prosta konstrukcja i wytrzymałość

  Traktorki Shibaura to maszyny o niewielkich, kompaktowych rozmiarach i solidnej, prostej konstrukcji. Odznaczają się łatwością w obsłudze, wytrzymałością i bezawaryjnością. Używane mini traktorki Shibaura z naszej oferty wyposażone w wydajny, 3-cylindryczny silnik diesla oraz nowoczesne systemy zwiększające komfort użytkowania. Ciągniki tej marki doskonale sprawdzą się w pracach ogrodowych i rolniczych. Większość modeli mini traktorków Shibaura posiada udogodnienia w postaci wspomagania kierownicy oraz blokady mechanizmu różnicowego. Niewielkie wymiary traktorków umożliwiają prace nawet na niedużej przestrzeni, np. w wąskich alejkach czy między krzewami. Specjalnie profilowane opony małych ciągników Shibaura zapewniają najwyższy poziom przyczepności do nawierzchni, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo nawet na śliskim i mokrym podłożu.

  W ofercie ZAMPOL s.c. dostępne są także traktorki japońskie innych marek, w tym:

  Oferujemy również serwis traktorków japońskich oraz części do traktorków japońskich. Posiadamy własne, profesjonalne zaplecze serwisowe oraz zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze i szkolenie w obsłudze zakupionego towaru.