• Kategorie

  Zakres cen

  Moc

  Szerokość

  Napęd

  Stan

 • Japońskie Traktorki Kubota - mini ciągniki ogrodowe i sadownicze

  Traktorki Iseki zdobyły uznanie wielu europejskich klientów, przede wszystkim z Niemiec, Czech, Słowacji i Polski. W Polsce te traktorki najczęściej wybierane są do firm komunalnych oraz ogrodniczych, które zajmują się wykaszaniem traw i odśnieżaniem w okresie zimowym. Najmniejsze modele mini traktorków Iseki cieszą się popularnością wśród odbiorców z małymi gospodarstwami, którzy wykorzystują je do prac z glebogryzarką, pługiem do orki czy kultywatorem. Mini traktorek Iseki z ładowaczem czołowym (TUR) będzie bardzo użyteczną maszyną zarówno w gospodarstwach rolnych jak i przedsiębiorstwach budowlanych i produkcyjnych. Polecamy traktorki japońskie firmy Iseki, jednego z największych producentów maszyn rolniczych w Japonii.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  • Symbol zastępczy

  Mini traktorki ogrodowe Iseki – zalety

  Firma Iseki zajmuje się produkcją maszyn wykorzystywanych do sadzenia i zbiorów, w tym  praktycznych traktorków ogrodowych. Oferuje także części do traktorków japońskich, które można znaleźć również w ofercie naszego sklepu. Polecamy używane traktorki ogrodowe Iseki w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz sprzęt najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Oferujemy traktorki przystosowane zarówno do klasycznych prac gospodarskich na polu lub w sadzie, jak i maszyny komunalne. Co wyróżnia ogrodowe mini traktorki Iseki?

  • Wiele modeli traktorków posiada napęd na cztery koła oraz silnik o odpowiedniej mocy, dopasowanej do kompaktowych rozmiarów maszyny;
  • dzięki wąskiemu rozstawowi kół traktorki Iseki są bardzo zwrotne;
  • mini traktorki mają nowoczesną i funkcjonalną deskę rozdzielczą;
  • maszyny są proste w budowie, dzięki czemu konserwacja i naprawy traktorków Iseki nie sprawiają problemu.

  Traktorki japońskie – szeroki wybór

  Modele mini traktorków wyprodukowane przez Iseki są przygotowane do wielozadaniowej pracy. Nasz asortyment jest jednak dużo bardziej rozbudowany. W ofercie ZAMPOL s.c. dostępne są także:

  Oferujemy również serwis traktorków japońskich oraz osprzęt do mini traktorków. Posiadamy własne, profesjonalne zaplecze serwisowe oraz zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze i szkolenie w obsłudze zakupionego towaru.