• Categories

  Zakres cen

 • Kosiarki do mini traktorków

  W naszej ofercie klienci znajdą osprzęt pasujący do mini ciągników japońskich m.in. takich jak traktorek Kubota, Yanmar, Iseki czy Hinomoto. Wśród nich można wymienić kosiarki: bijakowe, listwowe, pielęgnacyjne, rotacyjne, z koszem, na wysięgniku i inne.

  Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

  • Promocja!

  W naszej ofercie klienci znajdą osprzęt pasujący do mini ciągników japońskich m.in. takich jak traktorek Kubota, Yanmar, Iseki czy Hinomoto. Wśród nich można wymienić kosiarki:

  • bijakowe
  • listwowe
  • pielęgnacyjne
  • rotacyjne (przeznaczone do użytku w sadach i winnicach)
  • z koszem (zbieranie trawy podczas pracy maszyny)
  • na wysięgniku (możliwość koszenia pod różnym kątem)

  Kosiarka bijakowa

  Kosiarka bijakowa znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność pielęgnacji terenów zielonych, np. trawników w parkach miejskich czy też przy prywatnych posesjach i boiskach piłkarskich. Tego typu kosiarka do mini traktorka sprawdzi się również podczas koszenia poboczy dróg. Podczas pracy kosiarka bijakowa rozdrabnia rośliny, które są rozrzucane po skoszonym trawniku. Dzięki zastosowaniu tej maszyny, nie ma konieczności ich zbierania po zakończeniu koszenia. Osprzęt jest zróżnicowany pod kątem szerokości koszenia oraz dodatkowych funkcjonalności jak kosz do zbierania ścinek czy ramię hydrauliczne pozwalające na koszenie pod różnymi kątami. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą. Każda prezentowana kosiarka do traktorka to wysokiej jakości sprzęt produkowany przez starannie selekcjonowanych przez nas dostawców. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami oferujemy kosiarki najwyższej jakości które zapewnią maksymalny komfort i długość użytkowania.

  Kosiarka bijakowa – uniwersalna i solidna

  Traktorki japońskie są znane ze swojej wszechstronności. Wiadomo, że są doskonałe przy wszelkich pracach związanych z pielęgnowaniem i porządkowaniem terenów zielonych. Kosiarka bijakowa to ciekawy element osprzętu do maszyn oferowanych w naszym sklepie. Już wiele osób przekonało się o jej zaletach, ponieważ okazuje się ona dużo efektywniejsza niż wiele innych systemów koszenia stosowanych przez profesjonalistów oraz osoby prywatne. Przy jakości koszenia zbliżonej do kosiarek pielęgnacyjnych może ona zastępować kosiarkę rotacyjną, gdyż spokojnie radzi sobie ze ścinaniem grubych chwastów czy krzaków. Klienci chwalą sobie również bezpieczeństwo obsługi kosiarek bijakowych, gdyż dzięki ich konstrukcji nie występuje tu niebezpieczeństwo wyrzucenia przez kosiarkę kamieni czy innych przedmiotów z koszonej powierzchni. Jeśli szukasz wysokiej jakości, sprawdzonej kosiarki do traktorka zapraszamy do kontaktu a nasi pracownicy dobiorą sprzęt idealny do Twojego traktorka.
  W naszej ofercie znajdują się także bardziej funkcjonalne kosiarki bijakowe:

  • kosiarka bijakowa z koszem – zapewnia ona koszenie bardzo zbliżone do kosiarek pielęgnacyjnych i posiada kosz na skoszoną trawę, przez co ścinki nie zostają na trawniku. Otwieranie kosza jest sterowane za pomocą siłownika hydraulicznego, dzięki czemu jego opróżnianie jest łatwe, wygodne i nie wymaga zsiadania z traktorka ani jakiegokolwiek wysiłku.
  • kosiarka bijakowa na wysięgniku – zamocowana na hydraulicznie sterowanym ramieniu posiada wszystkie zalety tradycyjnej kosiarki bijakowej oferując jednocześnie koszenie w trudno dostępnych miejscach. Zakres kąta koszenia to aż 145° od 90° w pionie do 55° poniżej poziomu traktorka dzięki czemu pozwoli na efektywne koszenie zarówno rowów i poboczy jak i koszenie żywopłotów czy zieleni miejskiej. Ramię pozwala także na odsunięcie kosiarki od traktorka co pozwoli na koszenie zieleni pomiędzy drzewami czy słupkami, gdzie nie ma możliwości wjechać traktorkiem se strandardową kosiarką.

  Codzienna praktyka szybko przekona nawet sceptyków, że japońskie mini traktorki stanowią świetną alternatywę dla wielu innych maszyn oraz narzędzi. Dzięki właściwie dobranemu osprzętowi można wykonać szereg zadań, które wcześniej wymagały inwestycji w oddzielny sprzęt. Warto zatem docenić pomysłowość inżynierów z Kraju Kwitnącej Wiśni, którzy stworzyli niewielkie, zwrotne pojazdy o tak ogromnym potencjale. Kosiarka do traktorka pomoże w pracy służb komunalnych, ogrodników, rolników, sadowników i wielu innych.