• Categories

  Zakres cen

 • Pługi do orki do mini traktorków japońskich

  Pług do mini traktorka to praktyczne narzędzie uprawowe, stosowane do użyźnienia, spulchniania, odwracania i mieszania gleby. Pługi do orania możesz szybko i bezpiecznie przyczepić do mini traktorków i rozpocząć pracę. W naszej ofercie znajdziesz pług jednoskibowy obrotowy do mini traktorka, pług dwuskibowy oraz pielnik – obsypnik, stosowany najczęściej przy zabiegach odchwaszczania, obredlania rzędów roślin czy spulchniania międzyrzędzi. Pługi do mini traktorków świetnie poradzą sobie ze średnią i głęboką orką, a ich wytrzymałość zapewni Ci długotrwałe i komfortowe użytkowanie.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Pługi do orania do mini traktorków – efektywność prac polowych

  Pługi do mini traktorków z naszej oferty to produkty, które w zdecydowany sposób wpłyną na efektywność wykonywanych prac. Dobrze dobrany pług do orki to nie tylko komfort pracy, ale i duża oszczędność czasu i paliwa. Ważne jest jednak, by pług do orki był odpowiednio dopasowany do mini traktorka. Znajdziesz u nas pługi do traktorków Kubota, traktorków Iseki oraz innych traktorków japońskich. Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego pługa do mini traktorka?

  • Moc silnika i siła uciągu – podczas pracy silnik powinien być obciążony w 80 – 90%, dzięki czemu zagwarantujesz sobie zmniejszenie ilości zużytego paliwa podczas pracy;
  • udźwig podnośnika hydraulicznego – za jego pośrednictwem pług jest podłączony do traktorka. Pług do mini traktorka powinien mieć zatem odpowiednią masę;
  • rodzaj gleby i wielkość pola – zakres wykonywanych prac oraz rodzaj gleby determinują wybór odpowiedniego pługa do orania. Możesz zdecydować się na pług jednoskibowy, pług dwuskibowy do mini traktorka czy pług o zmiennej regulacji szerokości.

  Dobierając odpowiednio pługi do mini traktorków zapewniasz sobie skuteczną, bezpieczną i ekonomiczną pracę. W ZAMPOL oferujemy ponadto osprzęt do mini traktorków, w tym glebogryzarki, pługi, zamiatarki czy opryskiwacze. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprzętu sprawdzonego pod względem technicznym oraz udzielamy gwarancji. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionego sprzętu.