• traktorki chińskie

Minikoparka

Minikoparka to dodatkowy osprzęt przeznaczony do traktorków japońskich. W naszej ofercie znajdują się koparki wyprodukowane specjalnie dla traktorków najlepszych producentów takich jak Mitsubishi, Shibaura, Kubota, Hinomoto czy Iseki. Modele koparek... Zobacz więcej

Minikoparka to dodatkowy osprzęt przeznaczony do traktorków japońskich. W naszej ofercie znajdują się koparki wyprodukowane specjalnie dla traktorków najlepszych producentów takich jak Mitsubishi, Shibaura, Kubota, Hinomoto czy Iseki. Modele koparek są idealnie dopasowane do traktorków komunalnych i ogrodowych. Można zacząć korzystać z nich bez konieczności wprowadzania skomplikowanych ustawień.

Mini koparka zintegrowana z traktorkiem ogrodowym lub komunalnym pozwala na przygotowa-nie terenu – wykopów pod zasiew sadzonkami lub krzewami, pod system nawadniający czy też montaż ogrodzenia.

Minikoparka o dużych możliwościach

Minikoparka daje możliwość wykonania wykopu o głębokości ok. 2 metrów. Wyróżnia się dość sporym udźwigiem, nawet przy swych niewielkich rozmiarach. Składane podpory hydrauliczne stabilizują opisywany osprzęt do traktorków, jak i samą maszynę. Łyżka minikoparki obraca się o 180°, co pozwala na swobodne przenoszenie ziemi zgromadzonej na łyżce. Dzięki temu obsługa urządzenia jest wygodna, a praca bezpieczna. Mini koparka jest montowana z tyłu traktorka i ste-rowana hydraulicznie. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele z własnym systemem hydraulicznym napędzanym wbudowaną pompą montowaną na WOM oraz wersje podłączane do hydrauliki traktorka.

Proponowany przez nas osprzęt wyróżnia się niezawodnością działania i pasuje do większości mini traktorków japońskich producentów. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się kilka minikoparek, które są dostosowane do Państwa potrzeb.

Dlaczego mini koparka to dobre rozwiązanie?

Firma Zampol specjalizuje się w importowaniu traktorków i markowego osprzętu prosto z Japonii. Wszystkie produkty pozyskujemy bez pośredników, co pozwala nam zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Z naszego doświadczenia wynika, że wielu klientów podchodzi z rezerwą do zakupu minikoparki. Jednak po jej wypróbowaniu często okazuje się, że jest to sprzęt bardzo pomocny w pracach budowlanych i ogrodniczych. Co istotne, minikoparka wykopuje ziemię na głębokość nawet dwóch metrów. Dzięki temu stanowi nieocenioną pomoc w trakcie sadzenia drzew lub krzewów, tworzenia systemu do nawadniania czy stawiania ogrodzenia. Do najważniejszych zalet oferowanych przez nas minikoparek można zaliczyć: boczne nogi stabilizacyjne, siedzisko operatora oraz joysticki sterownicze. W ofercie do koparek znajdują się łyżki o rozmiarach 23, 38 i 46 cm oraz skarpówka o szerokości 90 cm.