Ciągniki sadownicze, Ciągniki ogrodnicze

Oferujemy ciągniki sadownicze japońskich producentów znanych z niezawodności, wysokiej jakości i satysfakcjonujących osiągów. Wśród nich warto wspomnieć chociażby o takich markach jak: YANMAR, KUBOTA, ISEKI, SHIBAURA. Maszyny tych producentów dobrze się prowadzi, nawet na problematycznych i wąskich terenach.

Traktorek sadowniczy na miarę potrzeb

Ciągniki sadownicze można ściśle dopasowywać do wymagań prowadzonej działalności. W tym celu można je łączyć z rożnego typu osprzętem, m.in.: opryskiwaczami, kosiarkami do trawy, przyczepkami i skrzyniami transportowymi. Co równie ważne, każdy japoński traktorek sadowniczy jest pojazdem, który zapewnia wygodę podczas prac sadowniczych. Odpowiednio wyprofilowany fotel, ergonomiczna obsługa, dająca poczucie komfortu, a w wybranych modelach ogrzewana kabina ułatwiająca opryski i pracę jesienią i zimą to wyróżniki japońskich traktorków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mini ciągników japońskich, które sprawdzą się doskonale w gospodarstwie sadowniczym.

Dla wszystkich sadowników traktorek rodem z Japonii może stać się wyjątkowo cennym sprzymierzeńcem. Tam, gdzie tradycyjny traktor o pełnych gabarytach jest zbyt duży i za ciężki, oferowane przez nas traktorki sadownicze sprawdzą się idealnie. To wyjaśnia, dlaczego tysiące profesjonalistów na całym świecie po nie sięga. Technologiczne zaawansowanie gwarantuje niezawodność, a używane japońskie traktorki sadownicze w konfrontacji z nowymi czy chińskimi odpowiednikami wypadają korzystniej. Od nowych są kilkukrotnie tańsze, a od chińskich dużo wytrzymalsze i bardziej niezawodne.

Traktorek, który pomaga w pracy

Zwrotność, łatwość obsługi, najlepsze materiały – to zaledwie część zalet, które można wymieniać długo. Oferujemy Państwu produkty renomowanych marek. Znakomite recenzje zbierane od lat na świecie nie są dziełem przypadku, a stanowią wynik wytężonej pracy japońskich inżynierów. Od lat dostarczają oni perfekcyjnych rozwiązań licznym branżom. Ciągniki sadownicze nie odbiegają od standardów znanych na przestrzeni dekad. Teraz także krajowi nabywcy mogą się o tym przekonać, wybierając traktorki do sadu o idealnych parametrach.