Traktorki komunalne

Japońskie traktorki komunalne sprawdzają się w wielu warunkach i zadaniach. Oferujemy tego typu maszyny wraz z opcją zakupu dodatkowego osprzętu. Wśród traktorków komunalnych można wymienić maszyny takich marek jak: YANMAR, HONDA, SHIBAURA, ISEKI, KUBOTA.

Traktorki komunalne o wszechstronnym zastosowaniu

Tego typu ciągniki, przy doborze odpowiedniego osprzętu, okażą się niezastąpione podczas porządkowania terenów zielonych – np. parków i placów miejskich, (m.in. koszenie trawy i poboczy dróg) i to przez większą część roku. Z nimi odśnieżanie chodników podczas ciężkich zim, posypywanie dróg i chodników piaskiem, kiedy zostaną skute lodem lub też zamiatanie, będzie prostsze i szybsze.

Traktorki komunalne gwarantujące wygodę pracy

Przestronna ogrzewana kabina oraz wygodny regulowany fotel przekładają się na komfort operatora maszyny. Ponadto japońskie traktorki komunalne są zwrotne i bezproblemowe w prowadzeniu, co jest istotne podczas prac realizowanych w trudnych warunkach terenowych.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie.

Nasze traktorki z Japonii powstały na bazie sprawdzonych i zaawansowanych technologii. Są maszynami efektywnymi i łatwymi w obsłudze, więc mogą z powodzeniem zastępować pojazdy użytkowe o większych gabarytach. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas prac w gospodarstwach i na posesjach prywatnych, jak też w rozmaitych obiektach publicznych. Wysokiej klasy mini ciągniki są cenione przez Klientów oczekujących doskonałej jakości technicznej w atrakcyjnej cenie. Takie właśnie są małe traktory japońskie z naszej firmy.

Traktorki warte swojej ceny

Jest wiele powodów, aby sięgnąć po mini ciągniki najbardziej cenionych na świecie japońskich marek. Przede wszystkim są to urządzenia solidne i wypróbowane, o ustalonej renomie. Korzystanie z nich nie sprawi żadnego kłopotu nawet laikom. Szeroki wachlarz zastosowań to dodatkowy atut decydujący o tym, że małe traktory japońskie zdadzą egzamin o każdej porze roku i przy działaniach rozmaitego typu.