Mini traktorki ogrodnicze używane

Oferujemy używane, ale zawsze w dobrym stanie, traktorki ogrodowe sygnowane najlepszymi japońskimi markami w tej kategorii maszyn – traktorek KUBOTA, YANMAR, ISEKI, HINOMOTO, SHIBAURA czy HONDA. Tym, co wyróżnia japońskie traktorki ogrodnicze jest ich wysoka jakość wykonania, doskonałe osiągi i niezawodność działania w zróżnicowanych, często trudnych warunkach.

Traktorki ogrodowe o wszechstronnym zastosowaniu

Dostępne w naszym asortymencie używane traktorki ogrodnicze mogą zostać wyposażone w osprzęt, którego zastosowanie zwiększa efektywność prac realizowanych w ogrodzie oraz innych terenach zielonych, m.in. w parkach, na boiskach. Wśród osprzętu do traktorków ogrodowych można wymienić: kosiarki bijakowe, glebogryzarki, kultywatory.

Traktorki używane o zróżnicowanych parametrach

Aby traktorek ogrodniczy spełniał jak najlepiej swe zadanie, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych elementów. Wśród nich m.in. typ powierzchni, na jakiej będzie stosowana maszyna czy też jej rodzaj i moc silnika. Służymy pomocą przy wyborze najlepszego w danym przypadku ciągnika ogrodniczego.

Można wymienić wiele sytuacji, w których traktorek ogrodowy może wyręczyć zarówno specjalistów, jak i pasjonatów. Sięgają po niego osoby zajmujące się konkretnymi obszarami działalności w rolnictwie czy sadownictwie, ale także amatorzy. Cenowa przystępność modeli używanych pozwala nie rezygnować z japońskiej jakości. Traktorki w swej ojczyźnie używane są na polach ryżowych o bardzo małych areałach przez co nawet wieloletnie ciągniki ogrodnicze są wciąż w świetnym stanie i z powodzeniem posłużą nowemu właścicielowi przez jeszcze wiele lat. Mówimy tu o produktach najlepszych marek rolniczych na świecie, których główne podzespoły były produkowane właśnie przez te firmy w Japonii. Kontrola nad produkcją i realny wpływ na zarządzanie jakością podzespołów przekłądają się na dzisiejszy świetny stan techniczny nawet jeśli to traktorki używane.

Najnowsze produkty

Traktorek ogrodowy z drugiej ręki, ale pierwszej jakości

Nasi pracownicy dokładają starań, aby zaoferować Klientom tylko takie modele traktorków używanych, które będą w pełni satysfakcjonować każdego nabywcę. Nie jest to trudne, ponieważ rozwiązania te bardzo dobrze znoszą upływ czasu i wcale nie trzeba skomplikowanej konserwacji, by maszyny działały bez zarzutu. Ciągniki ogrodnicze, za którymi stoi japońska myśl technologiczna to jakość wypróbowana przez milionowe rzesze użytkowników na wszystkich kontynentach. Zapewniamy, że w polskich realiach traktorki używane również sprawdzają się rewelacyjnie.